22.08.2019      316      0
 

Черкаська область візьме участь у ІІ-му Форумі регіонів України і Білорусі


Другий форум регіонів України та Білорусі відбудеться в Житомирі вже 03-04 жовтня. У ньому візьме участь делегація з Черкаської області.

Перший  Форум регіонів України та Республіки Білорусь, що проходив 24-25 жовтня минулого року в м. Гомель (Республіка Білорусь) за участю президентів обох країн, зібрав близько тисячі представників бізнесу, серед яких була також торгова місія Черкаського регіону.

Цьогорічний форум відвідає Президент України Володимир Зеленський та свою участь у заході підтвердив Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко.

Наразі тривають підготовчі заходи. Так, 19 серпня у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбулося засідання робочої групи, яка розглянула питання підготовки до проведення Форуму. Проводив засідання Віцепрем’єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Попередньою програмою Форуму передбачається проведення пленарного засідання за участі керівництва обох держав, двосторонніх зустрічей, виставки-ярмарку української та білоруської продукції, тематичних засідань з питань українсько-білоруського співробітництва в різних галузях тощо.

Запрошуємо представників бізнесових кіл Черкаської області до участі у Другому форумі регіонів України та Білорусі.

Участь у зазначеному заході дозволить місцевим виробникам  презентувати білоруським партнерам економічний потенціал власних підприємств, встановити прямі ділові контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на ринку Республіки Білорусь.

Наразі, Білорусь є третьою найбільшою країною-партнером Черкаської області за обсягом експорту. Та потенціал розвитку двосторонньої торгівлі залишається величезним.

Щодо можливої участі у Другому форуму регіонів України та Білорусі звертайтеся до Департаменту регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації:
▶ (0472) 374-260, 542-977;
[email protected].

За інформацією
Черкаської ОДА


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *