З самого початку широкомасштабного вторгнення росії, громади Черкаського району працюють над створенням безпечного освітнього середовища. Робота з нарощування мережі укриттів і відновлення традиційного навчального процесу не припиняється.
На сьогодні в Черкаському районі по очно/змішаній формі навчаються 96% шкіл та 90% садочків.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/384341489_2342921579429368_4256233463538313530_n-1024x759.jpg)
Усі ми хочемо, щоб війна скінчилася якнайшвидше. Тому, Черкаська обласна військова адміністрація в тісній координації з органами місцевого самоврядування роблять усе можливе, щоб дошкільний і освітній процеси були максимально комфортними та безпечними для учнів та колективів закладів.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/384115201_2342932622761597_5889317495948820277_n-1024x768.jpg)
Під час робочих візитів у громади району, начальниця Черкаської РВА Валерія Бандурко особисто відвідала багато укриттів, облаштованих у школах та дитячих садочках, де педагоги робили і продовжують робити усе можливе, аби маленькі здобувачі освіти не нудьгували, а в багатьох випадках – навіть і не припиняли навчальний процес.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/384129829_2342932652761594_1352334777531760470_n-1024x768.jpg)
Не рідкість, коли в укриттях обладнані куточки з іграшками, мінібібліотекою, простим спортивним приладдям, місцями відпочинку та медпунктами. Ось така вона адаптація сфери освіти до викликів війни. Дякуємо громадам Черкаського району за своєчасну комунікацію, розуміння і результативну взаємопрацю та усім меценатам, які допомагають убезпечити наших дітей від ворога.