27.09.2023      115      0
 

«Комплексна реабілітація – те, чого ми прагнемо досягти на Черкащині», – Ігор Табурець


Реабілітаційні спроможності розвивають в області. Про це йшлося на зустрічі начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця з командами організацій GoQuickly, Shepherd’s Foundation, Limbfit.

– Кожна зустріч із партнерами нас підсилює, – наголосив керманич області Ігор Табурець. – Із нашими партнерами ми вже співпрацюємо по низці напрямів. Тепер акцентуємося саме на реабілітації наших захисників і захисниць. Упевнений, що з надійною підтримкою матимемо потрібний результат.

Своїм практичним досвідом на зустрічі також ділилися представники ГО «Табір Максимум». Вони дбають про фізичну та психологічну реабілітацію наших оборонців.

– До речі, їхніми напрацюваннями зацікавилися у Мінсоці, – відзначив Ігор Табурець. – Тож зараз працюємо на спільним проектом для ветеранів.

Уже традиційно партнери передали потрібне медичне устаткування для закладів області. Цього разу підсилили обласну лікарню сучасним операційним мікроскопом. Це обладнання вже незабаром стане до роботи й дозволить хірургам закладу виконувати ще складніші операції.

Пресслужба ОДА 


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *