20.01.2023      166      0
 

Українські кіборги: на Черкащині вшанували захисників Донецького аеропорту


Символ незламності та бойового духу українського війська. Сьогодні на Черкащині вшановують полеглих оборонців Донецького аеропорту і віддають честь живим. Згадуючи подвиг українських бійців, в обласному центрі провели молебень. 

Героїчна оборона Донецького аеропорту тривала з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року. Кульмінацією оборони Донецького аеропорту стала друга половина січня 2015 року.

– 242 дні українські воїни тримали оборону, – нагадав начальник обласної військової адміністрації Ігор Табурець. – Не витримував бетон, плавився метал, а вони стояли. Непохитні, віддані, героїчні. Наші кіборги. Слава їм! Слава Україні!

– Кіборги. Українські воїни, які виявилися міцнішими за бетон. Вони стали символом незламності та бойового духу українського війська. Сьогодні вшановуємо світлу пам‘ять усіх полеглих у обороні Донецького аеропорту і віддаємо честь живим. Ми продовжуємо відважно битися за нашу землю та свободу! Слава тим, хто вистояв!Слава Україні, – наголошує начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко.

Кіборгами захисників ДАПу почили називати проросійські бойовики з осені 2014. Адже вони не могли зламати опір українців попри шалені обстріли з російських танків, артилерії та перевагу в кількості особового складу. Оборона аеропорту українцям далася дорого. За офіційними даними, тоді загинули більше 200 військових. 13 з них – черкащани.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *