Начальник Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко отримала нагороду від «Черкаських стрільців».
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/326524010_1597800683977133_5784398365555631812_n-870x1024.jpg)
У подяці, яка надійшла поштою, командування та особовий склад військової частини висловлюють слова вдячності за допомогу Збройним силам України у нелегкий час війни з російськими загарбниками.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/326133541_705134847901287_8636018536322839470_n-768x1024.jpg)
«Ви – сила, яка допомагає пройти нашій країні найскладніші випробування. Вважаємо і Вас одним із захисників Батьківщини», – йдеться, зокрема, у нагороді.
Подяку підписав командир військової частини «Черкаських стрільців», полковник Іван Бровченко.