22.09.2021      366      0
 

Увага! У Черкаській РДА відбулося засідання комісії ТЕБ та НС


Сьогодні у Черкаській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС, яке провела голова РДА Валерія Бандурко . Перше питання, яке розглянули: щодо встановлення “жовтого” рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території України. За результатом доповіді та з урахуванням її обговорення комісія вирішила:

1.Відповідно до пункту 2.3 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”:

встановити з 00 год. 00 хвилин 23 вересня 2021 року “жовтий” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Черкаського району;

застосувати на території району обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для “жовтого” рівня епідемічної небезпеки.

2.Головам міських та сільських територіальних громад з урахуванням змін внесених до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 (постанова Кабінету Міністрів України від 13.09.2021 № 954 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 і від 29.06.2021 № 677”):

забезпечити дотримання на відповідних територіях обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для “жовтого” рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

3.Головному управлінню Держпродспоживслужби в Черкаській області, Черкаському районному управлінню поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області та виконавчим комітетам міських та сільських рад забезпечити контроль за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів на території району.

За результатами обговорення питання щодо стану охоплення вакцинацією вчителів та працівників закладів освіти району комісією вирішено:

Головами міських та сільських територіальних громад:

з виїздом в населені пункти, в яких кількість вакцинованих вчителів та працівників закладів освіти становить менше 80%, провести роз’яснювальну роботу щодо необхідності проведення вакцинації;

організувати проведення зустрічей з колективами закладів освіти, в яких кількість вакцинованих вчителів та працівників закладів освіти становить менше 75%, щодо проведення вакцинації.

Учні 5-11 класів не навчатимуться поки кількість вакцинованих працівників у закладі становитиме менше 80%.

Дошкільні навчальні заклади, 1-4 класи закладів загальної середньої освіти працюють та навчаються у звичному режимі.Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *