Увага! В Україні почалася третя хвиля коронавірусу. Вже з завтрашнього дня наша країна перейде до «жовтої» карантинної зони відповідно до рішення Державної комісії ТЕБ та НС.
У Черкаському районі продовжується інформаційно-роз’яснювальна робота з цього приводу.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242516047_239999507946419_6210433473823697217_n-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242275842_1253503185063650_6924601234023243400_n-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242512332_5021147514579517_4017224849889196503_n-1024x768.jpg)
Сьогодні, в останній день «зеленої» карантинної зони, голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко разом з першим заступником Романом Хоменком, заступником Богданом Солошенком та начальником відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Людмилою Григорчук відвідали заклади освіти Корсунь-Шевченківської, Городищенської, Набутівської, Сагунівської та Леськівської громад.
Керівники району поспілкувалися з головами громад, працівниками трудових колективів навчальних закладів.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242532118_538890680521435_8091761565472508864_n-1.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242535889_4443269519086618_7836853503863258332_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242818506_4443269709086599_2758047983954248134_n.jpg)
Відповіли на запитання та намагалися розвіяти міфи про вакцинацію.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242793868_4443269669086603_7533116006581063038_n.jpg)
Тож ще раз нагадуємо, зробити щеплення від COVID-19 – це єдиний спосіб максимально вберегти себе та своїх близьких від ускладнень, які може спровокувати вірус.
Носіть маски!
Мийте руки!
Тримайте соціальну дистанцію!
Уникайте скупчень людей!
І вакцинуйтеся.