24 квітня у територіальних громадах Черкаського району відбулася акція #ЧистаЧеркащина2021, яку ініціював голова облдержадміністрації Олександр Скічко.
Зокрема, у Білозірській громаді колектив Черкаської райдержадміністрації на чолі з Валерією Бандурко прибрали сміття на території близько 2 га, вивезли 50 мішків сміття та причіп гілля.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/177548891_3982989898447918_3785905556393515538_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/177714916_3983446795068895_6804414026667500478_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/177977056_3983251415088433_4081725903952719634_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/177787548_3982990085114566_4185352136376531561_n.jpg)
У Чигиринській громаді прибрано селище Чернече, а саме, територію навколо пам’ятника учасникам Другої світової війни та територію дитячого майданчика. Висаджено кущі самшиту та квіти, пофарбовано лавки та побілено дерева.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/178134674_3983023015111273_4717776542289603971_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/178091262_3983023095111265_1660764706272555084_n.jpg)
До ації з благоутрою активно приєдналися територіальні громади Черкаського району.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/177217893_182201927058151_4696622565782770354_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/177821106_1354890428211414_47260772938623245_n-1024x687.jpg)
Щиро дякуємо усім, хто організував та приєднався до акції!