![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/427934768_2435043350217190_2869274701991352806_n-1024x712.jpg)
Спільно із народним депутатом України, головою Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич, начальниця Черкаської РВА Валерія Бандурко здійснила черговий робочий виїзд на місце, куди влучила ворожа ракета наприкінці грудня.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/427957093_2435043386883853_160302958344132763_n-1024x659.jpg)
Завдяки благодійному фонду Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Howard G Buffett Fondation (HGBF) на фінішній прямій роботи із заміни понад пів тисячі склопакетів.
У будинках, які пошкодило вибухом від російської ракети, виконані роботи із відновлення дахів. Повністю демонтовано 8 будинків, поруйнованих ущент.
Зараз, на місці, де стояли вщент поруйновані будинки, зачищена територія.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424674041_2435042563550602_1107555720675138308_n-1-1024x622.jpg)
– Із власниками домовилися про грошове відшкодування. Кожен із них самостійно вирішить будувати нове житло, чи придбати його на вторинці, – розповіла очільниця району.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/427913814_2435043336883858_7125164549605509055_n-1-1024x554.jpg)
Також обговорили процес реалізації збору коштів з бюджетів громад районів області для компенсації наслідків власникам вщент зруйнованих домоволодінь.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/422079628_2435035930217932_7928522714077323063_n.jpg)
– Головне зробити усе необхідне, аби люди тут жили далі, займалися господарством і згадували про той день тільки у спогадах. Адже життя триває попри все. Щиро вдячна всім і кожному, хто не стоїть осторонь чужої біди, – наголосила Валерія Бандурко.
Telegram:
t.me/ValeriyaBandurko