12.02.2024      81      0
 

Продовжуємо нарощувати спроможності для захисту неба над Черкащиною, – Ігор Табурець


Від початку великої війни область пережила вже 85 ворожих обстрілів із повітря. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. 

– Ракети, дрони… для російських окупантів цивільне населення – постійна мішень, – зауважив він. – Як і об’єкти інфраструктури. Для захисту неба над Черкащиною ми постійно нарощуємо спроможності.

Оборонці регулярно відпрацьовують свої навички на спеціальних навчаннях. 

– У цій справі все має бути доведено до автоматизму, – пояснив Ігор Табурець. –  Для результативного відбиття ворожих атак і  «відбоїв без наслідків». Разом із районами та громадами, соціально відповідальним бізнесом і волонтерами ми постійно працюємо над матеріально-технічним забезпеченням наших оборонців неба. Зокрема, і новосформованого підрозділу. 

На Черкащині показали, як навчається новосформований підрозділ захисників неба

Нагадаємо, нещодавно для оборонців від Черкащини доформували нову партію допомоги. Цього разу закрили актуальні запити кількох підрозділів. Зокрема, захисникам передали 27 РЕБ-станцій, щоб «гасити» ворожі дрони, антидронову рушницю, майже 200 радіостанцій, 22 комплекти прожекторів, 10 плотерів для друкування карт і решту необхідного.

Про те, як проходить навчання наших оборонців неба, у відео: 

Офіційну інформацію читайте на ресурсах:

За інформацією Черкаської ОВА


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *