![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/159604865_3847657355314507_4749452620247547675_n.jpg)
Цього дня 160 років тому відійшов у вічність національній геній українського народу, видатний поет, художник, мислитель Тарас Григорович Шевченко.
З метою вшанування пам’яті Великого Кобзаря голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко та голова Черкаської районної ради Олександр Василенко відвідали могилу Тараса Шевченка на Чернечій горі у Каневі.
Керівники району долучилися до загальнообласних заходів та спільно з головою Черкаської облдержадміністрації Олександром Скічком поклали квіти до пам’ятника та могили Тараса Шевченка.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/159654647_3847657361981173_8889693560518879449_n-1.jpg)
Шевченко, Україна, рідний народ – ці слова для кожного з нас є тотожними. Ідеї, думки, вся творчість Шевченкового генія стала тим живим феноменом, який далі розвивається вже у свідомості українського суспільства.
Сьогодні вся Черкащина вклоняється доземно перед іменем Великого Кобзаря та вшановує світлу пам’ять видатного земляка.