Обласна лікарня отримала від Фонду “МХП-Громаді” чергове підсилення – найсучасніший аудіометр. Це апарат для діагностики патології слуху.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/321261664_1323833605071338_5125256682295517021_n.jpg)
– Наші лікарі щоденно на своїй передовій порятунку життів, – наголосив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. – Навантаження на персонал побільшало в рази. І добре, що ми маємо надійних друзів, які підтримують наші медзаклади. Дякую бізнесу, який у цей складний час знаходить ресурс для підтримки нашої медичної сфери, а також усім благодійникам.
Нині на обліку в обласному сурдологічному кабінеті перебувають близько 33 тис. осіб із вадами слуху. Апарат для діагностики патології слуху дозволить скоротити час обстеження пацієнтів із 40 хвилин до 10-15, а також мінімізувати больові відчуття.
За інформацією пресслужби Черкаської ОВА