![Робоча група “Прозорість і підзвітність” продовжує свою діяльність у Черкаському районі](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424602690_721941270079054_7135784287967174190_n-220x220.jpg)
Робоча група “Прозорість і підзвітність” продовжує свою діяльність у Черкаському районі
Із початку року проведено 4 засідання робочої групи “Прозорість і підзвітність”. Шляхом використання електронної системи публічних закупівель Prozorro здійснено моніторинг та проведено детальний аналіз усіх...
15. 02. 2024 99 0![15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424859586_721893933417121_167846905434169664_n-220x220.jpg)
15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Вони віддали свої життя за волю і незалежність інших держав, і, навіть, не могли уявити, що біда прийде у рідний дім. Схиляємо голови перед тими, хто загинув, гідно виконуючи свій обов’язок. Дякуємо за мужність,...
15. 02. 2024 92 0![У Черкаській районній військовій адміністрації відбулися навчання з питань цивільного захисту](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424852620_721790686760779_4632880518741355825_n-220x220.jpg)
У Черкаській районній військовій адміністрації відбулися навчання з питань цивільного захисту
На виконання розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації „Про комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області з навчання керівного...
15. 02. 2024 118 0![Оксана Покатілова про захист житлових прав дітей](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/DSCF3741-220x220.jpg)
Оксана Покатілова про захист житлових прав дітей
На Черкащині на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, перебуває 220 статусних дітей, віком від 16 до 18 років. Та ще 660 – у віці від 18 до 23 років. Про це повідомила начальниця обласної Служби у справах...
15. 02. 2024 104 0![Запуск проєкту програми «Школа грантової майстерності для ветеранів, учасників АТО та членів їх сімей»](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/shkola-grantiv-220x220.jpg)
Запуск проєкту програми «Школа грантової майстерності для ветеранів, учасників АТО та членів їх сімей»
Шановні ветерани, учасники АТО та члени їх сімей! Оголошується старт нової навчально-практичної програми «Школа грантової майстерності для ветеранів, учасників АТО та членів їх сімей» від Установи «Черкаська...
15. 02. 2024 128 0![У Черкаській РВА відбулася координаційна нарада із керівниками правоохоронних органів](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/428150571_2438016773253181_8662259611215056291_n-220x220.jpg)
У Черкаській РВА відбулася координаційна нарада із керівниками правоохоронних органів
Правоохоронні органи продовжують виконувати покладені на них завдання, забезпечуючи захист кожної людини та національної безпеки нашої держави. В умовах воєнного стану вони зіткнулися ще й з такими викликами,...
15. 02. 2024 134 0![Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч: у 36 громадах області уже провели ІІ етап спортивних змагань](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-1-220x220.jpg)
Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч: у 36 громадах області уже провели ІІ етап спортивних змагань
На Черкащині триває територіальний етап національного проекту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». Спортивні фінали вже провели у 36 тергромадах. Про це повідомив заступник очільника області Олександр Шамрай...
15. 02. 2024 109 0![Загальні бойові втрати противника станом на 15 лютого](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/414568309_740774291568985_8095741841487810319_n-220x220.jpg)
Загальні бойові втрати противника станом на 15 лютого
Загальні бойові втрати противника з 24 лютого 2022 по 15 лютого 2024 орієнтовно склали: особового складу / personnel ‒ близько/ about 399090 (+950) осіб / persons, танків / tanks ‒ 6442 (+9) од, бойових броньованих машин / APV ‒ 12090 (+47)...
15. 02. 2024 84 0![Звернення Президента України](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/9d5b87591e905edb8ae0913d55c29201_1707933884_medium-220x220.jpeg)
Звернення Президента України
Дорогі українці, українки! Підсумки цього дня. Перше. Дякую Збройним Силам України, дякую воїнам ГУР – групі 13 9-го департаменту. Сьогодні додалось іще безпеки в Чорному морі. І ще мотивації нашим людям. І це...
15. 02. 2024 140 0