“Ці люди докладають неймовірних зусиль, щоб звести до мінімуму наслідки терористичних обстрілів. Вони на варті безпеки та комфорту кожного українця. Це наші Герої сьогодення – енергетики”, – зауважила Валерія Бандурко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221222_100509_418.jpg)
З нагоди Дня енергетика начальниця Черкаської РВА Валерія Бандурко привітала колектив відокремленого структурного підрозділу «Черкаські енергетичні мережі ПАТ «Черкасиобленерго», директора Батуріна Юрія Миколайовича з професійним святом та вручила Подяку від Черкаської районної військової адміністрації.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221222_100509_109-1.jpg)
Насамперед очільниця району подякувала за їхню працю, за те, що попри загрозу для здоров‘я і навіть життя, вони продовжують відновлювати енергетичну систему нашої держави.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221222_100509_055.jpg)
Побажала кожному працівнику сфери, перш за все, міцного здоров’я, успішного виконання поставлених завдань, безперебійної роботи електромереж та мирного неба над головою.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221222_100508_635.jpg)
Разом вистоїмо і переможемо!
Зі святом!