Смілянська телерадіомовна студія «Тясмин» відзначила 30-ту річницю з дня заснування.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/7D607759-D026-4CB2-BC39-601F75D49831-1024x860.jpeg)
Привітати колектив з цієї нагоди зібралося чимало охочих. Це представники органів державної влади та місцевого самоврядування, керівники закладів освіти і культури міста, журналісти та почесні гості.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/3BEFD01E-A203-41D4-9385-F9CDCC7CF452-1024x768.jpeg)
Багато теплих слів пролунало на адресу колективу від засновників, партнерів та просто друзів.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/BC62C563-33E3-4799-BD23-D04400BF8921-1024x965.jpeg)
В урочистих заходах взяв участь заступник голови Черкаської райдержадміністрації Богдан Солошенко. Посадовець привітав колектив з нагоди ювілею утворення організації та вручив нагороди медійним працівникам.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/4F987967-D816-4E30-9249-0AE201F0E84C-1024x768.jpeg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/273F09A9-E7CB-429F-B506-EAC2BE889D01-1024x768.jpeg)