За підтримки Черкаської ОВА та міжнародних організацій територіальні громади Черкаського району отримали гуманітарні вантажі для незахищених родин, які постраждали через війну та потребують допомоги.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/FB_IMG_1671106705364-1024x689.jpg)
Це ковдри, матраци, набори постільної білизни, ліжка, рушники, подушки, термоси, кухонні та гігієнічні набори.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/FB_IMG_1671106708677-1024x819.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/FB_IMG_1671106712495-1024x759.jpg)
“З початку повномасштабного вторгнення Черкаський район, як і вся Україна, зіткнулися з новими викликами. Наш регіон надав прихисток тисячам громадян, які втікали від бойових дій й продовжують мігрувати у зимовий період. Допомогти цим людям – наша спільна справа. Тому ми дякуємо закордонним організаціям за життєво необхідну підтримку! Вистоїмо! “, – Валерія Бандурко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/FB_IMG_1671106703335-1024x782.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/FB_IMG_1671106707025-1024x683.jpg)