6 грудня 2021 року Збройні Сили України відзначають своє 30-річчя.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_20211206_154552_468-1024x768.jpg)
З цієї нагоди голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко привітала колектив Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки в особі їх керівника Володимира Старовойтова, та вручила Грамоту Черкаської райдержадміністрації.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_20211206_154620_605-744x1024.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_20211206_154548_586-1024x843.jpg)
Також Валерія Бандурко поспілкувалася та привітала зі святом учасника АТО, депутата Смілянської міської ради, активного громадського діяча Рамазана Таібова.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_20211206_154603_641-1-768x1024.jpg)
Це людина, яка переймається суспільно-політичним життям Черкаського району, небайдужа до проблем оточуючих, а також до долі дорогої серцю Смілянщини.
Зараз пан Рамазан викладає навчальний предмет «Захист України» у Смілянській школі #7 та активно займається патріотичним вихованням підростаючого покоління.
День Збройних Сил України – це свято хоробрих і незламних духом захисників, завдяки яким наша країна є суверенною та незалежною державою.
Дорогі захисники!
Щиро вітаємо зі святом!
Міцного здоров‘я, військової вдачі.
Нехай завжди поряд крокують оптимізм, спокій та гарний настрій!