На початку робочого тижня голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко обговорила актуальні питання соціально-економічного розвитку Черкаського району з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/FB_IMG_1638817225772-1024x649.jpg)
Проаналізували необхідність внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет Черкаського району на 2021 рік», яке буде внесено у порядок денний позачергової сесії Черкаської районної ради.
Розглянули питання завершення процесу передачі земель, які перебували у власності територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району, в комунальну власність відповідних громад за місцем розташування земельних ділянок.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/FB_IMG_1638817232865-1-1024x707.jpg)
Перебуває на контролі завершення капітальних ремонтів у рамках програми #ВеликеБудівництво Білозірського ліцею, стадіону ФОСК “Колос” у м. Городище, дев’ятиповерхових корпусів КНП „Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради“ та загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 у м.Сміла, а також амбулаторій у селах Тубільці, Руська Поляна, Ліпляве, Телепине, Цвіткове та Михайлівка.
Усі роботи заплановано виконати до кінця поточного року.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/FB_IMG_1638817235818-1024x774.jpg)
Протягом робочого тижня відбудеться засідання позачергової сесії Черкаської районної ради, виїзди на об’єкти будівництва, засідання консультативно-дорадчих органів та ряд урочистих заходів з нагоди професійних свят.