20.03.2024      90      0
 

Допомагати стало дуже просто: в Україні запустили Національну Волонтерську Платформу


З метою посилення волонтерського pyxy між Міністерством молоді та спорту України, Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та громадською організацією ,,Українська Волонтерська Служба“ підписано Меморандум про взаєморозуміння, відповідно до якого діє Національна волонтерська платформа (далі — Платформа). Завданням Платформи є інформування молоді про можливості волонтерства в Україні та за кордоном, підтримка інститутlв громадянського суспільства у напрямі залучення волонтерів.

На сьогодні волонтерська діяльність стала важливою складовою суспільного розвитку, основою розбудови громадянського суспільства та відбудови країни, а залучення молоді у цей процес є надзвичайно важливим.

Платформа є яскравим прикладом згуртованої роботи широкого кола молодих людей, які займаючись волонтерством, беруть участь у житті країни та допомагають своїм громадам.

Користуючись Платформою молодіжні центри можуть заявити про себе й про ініціативи, які вони впроваджують.

Особливістю Платформи є те, що з 24 лютого 2022 року Платформа переорієнтувала свою діяльність та активно допомагає як військовим, так i цивільному населенню.

Для успішної реєстрації рекомендується користуватися порадами, розміщеними за посиланням: https://docs.goog1e.com/document/d/1lwYFxvg21ycbUH6GTXBeUV3tQ0iLQtZuQpi-3NSw2Y/edit.

Ознайомитися з інформацією про Національну волонтерську платформу можна за посиланням: https://mms.gov.ua/news/volonterska-platforma-onlain-resurs-iakyi-poiednuie- volonteriv-ta-initsiatyvy-dlia-ikhnoho-pidsylennia-ta-rozvytku.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *