09.08.2023      211      0
 

Конкурс історій “Громадянське суспільство, бізнес та влада — кращі практики співпраці”


Міністерство культури та інформаційної політики України, Секретаріат Кабінету Міністрів України, Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, Національна соціальна служба України разом з Центром демократії та верховенства права, ІСАР Єднання, Українським незалежним центром політичних досліджень та Агентством США з міжнародного розвитку розпочинає вже третій конкурс історій “Громадянське суспільство, бізнес та влада — кращі практики співпраці”.

З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну українці вчергове об’єдналися заради спільної мети: захистити нашу державу. Органи влади, організації громадянського суспільства та бізнес разом сумлінно наближують перемогу щодня.

Конкурс історій покликаний популяризувати успішну тристоронню співпрацю між секторами та результати їх спільної роботи задля розвитку суспільства відповідальних громадян та сильної, незалежної України.

За результатами конкурсу буде сформовано Збірник історій про кращі спільні проєкти організацій громадянського суспільства, бізнесу та органів влади, який підсвітить успіхи такої співпраці та надихатиме майбутні тристоронні ініціативи.

Якщо у вашого державного органу є досвід втілення ініціативи/проєкту із залученням трьох секторів, поділіться вашою історією, заповнивши форму за посиланням до 14 вересня 2023 включно: https://forms.gle/4PkDgoR7MSfYLvo96.

Більш детальну інформацію ви можете знайти у спільному анонсі конкурсу за посиланням: https://docs.google.com/document/d/16M2MqRzZdrcQxTneDIzytGMnQHoDQCY MTuGhgiRV3LE/edit.

Якщо ви маєте додаткові питання, звертайтесь до Володимира Куделі, менеджера проєктів Центру демократії та верховенства права: [email protected].

За інформацією Міністерство культури та інформаційної політики України


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *