17.07.2023      347      0
 

ВІДЕО-ПРОЄКТ – «НЕМАЛЕНЬКІ ЛЮДИ»


Відео-проєкт – «Немаленькі люди» – це 31 серія короткометражних фільмів про молодь, яка радикально змінила своє життя через війну. Герої циклу представляють різні регіони, мають різні історії змін, проте всіх їх єднає чітковизначена громадянська позиція – бути громадянами своєї країни, допомогти їй вистояти і перемогти. Герої серіалу обрали різні шляхи для себе: хтось пішов до лав ЗСУ, хтось став госпітальєром, військовим медиком, волонтером – про нові для себе ролі, складнощі і перемоги. Серії не пов’язані одна з одною і можуть бути показані в різному порядку.

«Немаленькі люди» є проектом, який було реалізовано на замовлення Міжнародного Республіканського Інституту ( МРІ, його молодіжної програми, зокрема), про що зазначено в титрах фільму. Цикл створено для некомерційного поширення, як в Україні, так і за її межами – для цього підготовлені серії з англійськими титрами.

На даний час команда молодіжної програми МРІ готує продовження циклу. В ньому мова йтиме про молодіжні громадські організації, які реалізують проекти, спрямовані на відновлення України. Цикл складатиметься з 10 серій.

Відео-проєкт знаходиться за посиланням https://fex.net/ru/s/r5vckpa.

Крім того, на офіційному ютуб-канал МРІ https://www.youtube.com/@IRIUkraine також можна знайти вищевикладені короткометражні фільми.

За інформацією Міжнародного республіканського інституту


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *