17.07.2023      131      0
 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН В АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯ


ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗНК» (скорочено ТОВ «ЗНК») повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами по автомобільному газозаправному пункту (АГЗП).

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 32729772.

Юридична адреса суб’єкта господарювання: 03150, м. Київ, вул. Предславинська, 34-Б; контактний номер телефона (050)8502637,  e-mail:[email protected].

Фактичне місцезнаходження об’єкта: 18029, місто Черкаси, вулиця Сумгаїтська, 1/1.

Метою отримання дозволу на викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря – є дослідження складу та об’ємів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел АГЗП  ТОВ «ЗНК»  та складання звіту з інвентаризації викидів.

Експлуатація ТОВ «ЗНК» (АГЗП) не вимагає отримання висновку з оцінки впливу на довкілля, відповідно до вимог Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” від 23.05.2017 р. № 2059-VIII.

ТОВ «ЗНК» (АГЗП) відноситься до стаціонарного автогазозаправного пункту, який призначений для заправки транспортних засобів скрапленим газом. 

На АГЗП здійснюються наступні технологічні операції:

  • приймання скрапленого вуглеводневого газу з автомобільних цистерн в два наземні резервуари;
  • зберігання скрапленого вуглеводневого газу в резервуарах;
  • заправка газом автотранспортних засобів через газороздавальну колонку «АСТРА 2-09».

Від даного об’єкта в атмосферу виділяються наступні забруднюючі речовини пропан – 0.40849 т/рік, бутан – 0.39405 т/рік.

За ступенем впливу на забруднення атмосферного повітря дане підприємство відноситься до об’єктів другої групи.

ТОВ «ЗНК» (АГЗП) не має виробництв та технологічного устаткування на яких повинні впроваджуватись найкращі доступні технології та методи керування.

Підприємством запроваджуються заходи щодо запобігання перевищенню встановлених нормативів ГДВ у процесі виробництва та заходи щодо охорони атмосферного повітря на випадок виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, ліквідації наслідків забруднення атмосферного повітря. Заходи щодо охорони атмосферного повітря при несприятливих метеорологічних умовах розроблені відповідно до РД 52.04.52-85.

Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від майданчика підприємства не перевищують нормативів ГДВ, установлених законодавством України,  тому  заходи щодо досягнення встановлених нормативів ГДВ для найбільш поширених і небезпечних забруднюючих речовин не плануються. Перевищень  ГДК на межі СЗЗ та житлової забудови не відбувається,  тому інші заходи, направлені на скорочення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря не розробляються. Аварійні та залпові викиди на майданчику підприємстві відсутні, тому заходи  щодо обмеження обсягів цих викидів  не передбачаються.

На випадок остаточного припинення діяльності, пов’язаної з викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря передбачені заходи по  приведенню місця діяльності у задовільний стан.

Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів відбувається за власні кошти підприємства.

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами з яких в атмосферне повітря надходять забруднюючі речовини надаються у відповідності до чинного законодавства України, а саме: Наказу Мінприроди від 27.06.2006 N 309 .

Для одержання додаткової інформації прохання звертатися на підприємство за телефоном (050)8502637 або до розробника документів (066)4652280.

Збір зауважень громадських організацій та окремих громадян по даному питанню проводить (протягом 30 календарних днів з дати публікації повідомлення)  Черкаською обласною військовою адміністрацією за адресою: 18001, Черкаська обл., м.Черкаси, бульвар Шевченка, 185, тел.: (0472) 37-29-15, 37-60-01, 36-11-13, 37-22-49  (крім суботи та неділі), email: [email protected]

За інформацією Управління АПР, ЖКГ та екології Черкаської РДА


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *