17.11.2022      201      0
 

В Україні затвердили План заходів до 90-х роковин Голодомору


За співголовування Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука та керівника Офісу Президента Андрія Єрмака відбулося засідання Організаційного комітету з підготовки і проведення заходів у зв’язку з 90-ми роковинами Голодомору.

«Ключовим завданням для нас залишається визнання іноземними державами та міжнародними організаціями Голодомору 1932-1933 років геноцидом Українського народу. Увесь світ має розуміти, що росія була і залишається злочинцем, для якого геноцид — прийнятний інструмент для досягнення власних цілей. Через стільки років росія продовжує свій геноцид, і не лише проти українців. Одночасно росія влаштовує голодомор у країнах Африки шляхом блокади експорту українського зерна. Мусимо подвоїти наші зусилля, аби цей та інші злочини агресора більше ніколи не повторилися», — наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За підсумками засідання Оргкомітет затвердив проект Плану заходів на 2022-2023 роки у зв’язку з 90-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні. Зокрема, Міністерству закордонних справ дано завдання максимально активізувати роботу щодо підготовки в міжнародних організаціях резолюцій про визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом та прийняття відповідного рішення повноважними органами іноземних держав.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *