16.11.2023      171      0
 

Без черг та походів до сервісних центрів: у Дії можна замовити доставку посвідчення водія


Сервіс заміни посвідчення водія в Дії став ще зручнішим. Відтепер у застосунку можна замовити доставку нового документа у відділення Укрпошти чи кур’єром.

Від травня в Дії можна в кілька кліків подати заяву про заміну водійського посвідчення. Послуга доступна для водіїв, які змінили прізвище, бажають обміняти пластик на цифровий документ, втратили чи пошкодили водійське або отримали тимчасове посвідчення на 2 роки і хочуть замінити його на постійне.

Після отримання послуги новий пластиковий документ треба було забирати в сервісному центрі МВС. Доводилося шукати час на поїздку до установи та стояти в заторах. Тепер доставку нового водійського можна замовити в Дії на відділення Укрпошти чи кур’єром на будь-яку зручну адресу. Це зекономить ваш час та зробить процес заміни водійського ще простішим.

Щоб замовити доставку нового водійського посвідчення в Дії:

  • авторизуйтеся в застосунку;
  • перейдіть до меню Послуги та натисніть Заміна посвідчення водія або на значок контекстного меню на цифровому водійському й виберіть Замінити посвідчення;
  • зазначте причину заміни документа;
  • виберіть тип посвідчення — цифрове+пластик;
  • вкажіть спосіб доставки — самовивіз з відділення Укрпошти або доставка кур’єром за вказаною адресою;
  • укажіть контактні дані;
  • підпишіть заяву.

Після цього протягом 10 хвилин маєте оплатити послугу, інакше заява анулюється. І все — чекайте на сповіщення від Укрпошти чи повідомлення від кур’єра й швидко та зручно забирайте нове пластикове водійське.

Сервіс удосконалено Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерством внутрішніх справ, Головним сервісним центром МВС, ДП «Інфотех» та АТ «Укрпошта».

За інформацією Міністерства цифрової трансформації України


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *