16.11.2023      113      0
 

Порушення ПДР та штрафи: як дізнатись та де сплатити


За 10 місяців роботи комплексів автоматичної фіксації ПДР – понад два мільйони постанов. З них сплачено 1 мільйон 942 тисяч 825  – це 90 % постанов на суму майже 400 мільйонів гривень.

Де можна дізнатися про факт фіксації порушення і оплатити штраф?

Офіційний сайт МВС України: bdr.mvs.gov.ua

Офіційний мобільний застосунок МВС України – “Штрафи ПДР”:

За допомогою офіційних сервісів можна легко виконати пошук постанов за порушення, вчинені на транспортних засобах. Окрім того можна оформити підписку на отримання повідомлень про винесення нових постанов.

Оплата онлайн доступна з моменту винесення постанови. Тож не треба чекати, поки постанова надійде до вашої поштової скриньки.

Мобільний застосунок “Штрафи ПДР” особливо стане в нагоді тим водіям, які користуються транспортними засобами, що за ними не зареєстровані. Адже після винесення постанови поштове відправлення прийде безпосередньо власнику авто. Натомість застосунок завжди в телефоні, а отже й інформація про винесення постанов – завжди під рукою.

Також застосунки мають актуальну інформацію про розміщення на мапі комплексів автоматичної фіксації порушень ПДР.

Якщо оплата здійснена протягом 10 днів із моменту отримання постанови (або до цього часу, дізнавшись із допомогою застосунків) – можна сплатити лише 50 % від розміру штрафу.

За інформацією Національної поліції України


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *