31.01.2020      279      0
 

Україна готова розвивати нові форми партнерства зі США у сфері безпеки – Президент


Системна підтримка України має широкий двопартійний консенсус у Конгресі США, наголосив Президент Володимир Зеленський за підсумками переговорів з Державним секретарем Сполучених Штатів Америки Майком Помпео.

“Про це свідчить, зокрема, обсяг програм допомоги на 2020 рік, який становить майже 700 мільйонів доларів”, – сказав Володимир Зеленський.

Глава держави зазначив, що допомога США у сфері безпеки в розмірі 365 мільйонів доларів відчутно посилить обороноздатність України.

“Ми цінуємо вашу підтримку в реформуванні Збройних сил України, постачанні зброї та техніки, проведенні військових навчань для українських підрозділів”, – наголосив Президент.

Володимир Зеленський підкреслив, що Україна готова розглядати можливості закупівлі озброєння для посилення Військово-Морських сил та протиповітряної оборони.

“Україна готова розвивати нові форми партнерства зі США у сфері безпеки”, – заявив Президент.

Глава держави зазначив, що Україна активно взаємодіє з американськими партнерами і для успішного реформування оборонної промисловості.

“Впевнений, це дасть імпульс для взаємовигідної кооперації з топовими оборонними компаніями США”, – сказав Володимир Зеленський.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *