03.02.2020      468      0
 

Перше засідання госпітальної ради провели в ОДА


В обласній державній адміністрації провели перше організаційне засідання госпітальної ради. Воно відбулось під головуванням заступника очільника області та голови госпітальної ради Юрія Лесюка. Під час засідання присутні обирали заступників та секретаря консультативно-дорадчого органу. Фахівці обговорили першочергові завдання та координацію дій щодо реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я на рівні госпітального округу.

Юрій Лесюк на засіданні зазначив, що склад ради в ході роботи можна за потреби оновити й додав:

– Відповідні документи регламентують діяльність госпітальної ради, що є дорадчим органом при обласній державній адміністрації. Рада дасть змогу визначити механізм розвитку сфери охорони здоров’я на території області, зокрема, умови отримання послуг у медичних установах. При цьому, сформувавши мережу медзакладів у межах госпітального округу, рада, як орган, не припинятиме свою роботу.

Начальниця Управління охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації Лариса Кошова зауважила, що зараз в області триває процес реформування галузі охорони здоров’я. Національна служба здоров’я України закуповуватиме медичні послуги в медичних закладах усіх рівнів надання медичної допомоги, організаційно-правової форми (крім бюджетної установи) та форми власності, оплачуватиме їх відповідно до договору.

– Зараз необхідно проаналізувати подальший напрямок роботи кожного закладу охорони здоров’я, завершити реєстрацію в електронній системі охорони здоров’я та бути готовими до підписання договорів з НСЗУ з лютого цього року.

Нагадаємо, відповідно до Розпорядження голови Черкаської ОДА від 17.01.2020 в межах Постанови КМУ від 27.11.2019 № 1074 «Про деякі питання госпітальних округів», в області створили госпітальну раду, як консультативно-дорадчий орган при ОДА, затвердили її склад та положення.

За інформацією прес-служби Черкаської обласної державної адміністрації.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *