Продовжуються роботи із експлуатаційного утримання автодоріг державного значення, яке включає в себе прибирання сміття та стихійних сміттєзвалищ на смугах відведення автодоріг, прибирання наносного ґрунту під бордюрами.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/173654607_834612393808164_7816126867999670281_n.jpg)
Після зими дорожники фіксують значне погіршення стану прилеглих до доріг територій, особливо на виїздах та в’їздах до населених пунктів через утворення стихійних сміттєзвалищ побутових та промислових відходів.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/174064659_834612407141496_7405987286477819256_n.jpg)
Дорожники Черкаської області постійно ліквідовують несанкціоновані сміттєзвалища, витрачаючи фінансові ресурси не на покращення стану доріг, а на прибирання сміття, яке залишають жителі краю та учасники дорожнього руху.
Найбільші об’єми викинутого на узбіччя сміття фіксується на автодорогах М-05 Київ-Одеса, М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, Н-01 Київ-Знам’янка, Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь, Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/173335302_834612313808172_1858164956312591188_n.jpg)
У Службі автомобільних доріг у Черкаській області просять не смітити на автодорогах. САД звертає увагу водіїв та жителів населених пунктів області на необхідність дотримання правил поводження з побутовими відходами у смугах відводу автомобільних доріг, на узбіччях, зупинкових майданчиках та у місцях відстою автотранспорту.
За інформацією Служби автомобільних доріг Черкаської області