34 кілометри дороги міжнародного значення М-30 Стрий – Умань – Дніпро – Ізварине вже відновили на Черкащині. Роботи тут розпочалися ще у 2020 році в межах програми Президента #ВеликеБудівництво. Про це повідомив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/photo_2022-01-26_16-17-06.jpg)
Окрім того, на транспортній розв’язці кільцевого типу поблизу Умані влаштували освітлення. На цій ділянці перетинаються автодороги М-30 та автодорога Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань.
– На кільцевій розв’язці поблизу Умані висока інтенсивність руху, – пояснив Олександр Скічко. – Відповідно підвищена аварійність. Але тепер затемна тут безпечніше. Ділянка вже з освітленням.
Підрядник встановив 23 металеві опори освітлення, на яких влаштував світлодіодні світильники.
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/photo_2022-01-26_16-17-03.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/photo_2022-01-26_16-17-08.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/photo_2022-01-26_16-17-09.jpg)
За інформацією пресслужби Черкаської ОДА