На Черкащині енергоефективними вже стали чотири заклади освіти завдяки програмі Президента «Велике Будівництво» у 2021 році. Про це повідомив голова ОДА Олександр Скічко.
«Велике Будівництво» – це не лише про будівництво. Це про те, що вчитися можна в максимальному комфорті. Таким принципом, зокрема, ми керуємось, оновлюючи освітні заклади в межах програми Президента», – сказав очільник області Олександр Скічко.
У 2021 році три школи та один садочок області зазнали якісних змін. А саме:
– Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11;
– Маньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;
– Білозірський ліцей;
– дитячий садочок «Зірочка» у Шполі.
«Справа не лише в зовнішньому вигляді. Тепер ці будівлі енергоефективні, а значить усередині школярам буде тепло попри холоднечу на вулиці», – зауважив голова Черкаської ОДА.
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/272540895_10226984080964680_5441578520565286944_n.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/272270172_10226984081444692_1758120757257614271_n.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/272446554_10226984082564720_2941608756387592184_n.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/272650301_10226984082644722_4319261871006987051_n.jpg)
За інформацією пресслужби Черкаської ОДА