19.11.2021      191      0
 

Дорога Єдності М-30: скільки кілометрів дороги вже з фінішним шаром покриття


За національною програмою «Велике будівництво»  Укравтодором проводяться безпрецендентні за розмахом роботи, які спрямовані на масштабне оновлення дорожньої інфраструктури в країні. Торік вдалося оновити понад 17% від основної мережі доріг.

Цьогоріч план ще амбітніший: до кінця сезону планують відновити 5 000 км державних автошляхів. «Клаптиковий» ремонт у минулому — відновлюємо цілі маршрути, №1 з яких — М-30 Стрий – Ізварине. Ремонтні роботи проводимо одразу у 8 областях, котрі перетинає дорога.

До кінця року заплановано влаштувати нове покриття на 634 кілометрах дороги М-30. Дорожники працюють у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Кіровоградській, Дніпропетровській та Донецькій областях. Сьогодні фінішний шар вже готовий на 520 км, що становить 82% від плану.

У Черкаській області у поточному році повністю завершено реконструкцію та поточний середній ремонт 2-х ділянок дороги М-30 загальною протяжністю 10 км. Також триває поточний середній ремонт ділянки протяжністю 13 км. 5 км ділянки вже у фінішному шарі покриття.

На минулому тижні заступник голови Укравтодору Андрій Івко та заступник директора Департаменту розвитку доріг Денис Дорошенко проінспектували хід виконання робіт на трасі М-30 від Стрия до межі Черкаської та Кіровоградської областей. Сьогодні перевірили другу частину: від межі Черкаської та Кіровоградської областей до лінії розмежування.

М-30 Стрий – Ізварине ще називаємо Дорогою Єдності, адже маршрут дозволить людям легко та швидко дістатися з заходу на схід дорогою європейської якості. Ця магістраль розвантажить напрямки М-06 Київ – Чоп та М-03 Київ – Харків – Довжанський. Загальна довжина траси становитиме понад 1400 км.

За інформацією Укравтодор


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *