19.04.2021      285      0
 

«У пріоритеті напрямів розвитку області – медицина, інфраструктура, туризм», – Олександр Скічко


Медицина, інфраструктура, туризм – пріоритетні напрямки розвитку регіону. Про те, як голова Черкаської ОДА розвиватиме область в 2021 році, Олександр Скічко розповів у студії «Вичерпно».

«Один із  пріоритетів напрямів розвитку області – медицина. Саме тому основну частину субвенції я намагаюся спрямувати, насамперед,  на обласну лікарню, онкодиспансер, кардіологічний центр. Так само працюємо з територіальними громадами для того, щоб розвивати районні лікарні. Працюємо з Міністерством охорони здоров’я для отримання додаткових субвенцій», – говорить очільник області.

Кошти потрібні, зокрема, для боротьби з коронавірусом. Наприклад, щоб розгортати додаткові ліжкомісця чи закупити кисневі концентратори.

Також на Черкащині вже добудували 8 приймальних відділень. Паралельно відкриваються сільські амбулаторії. І приймальні відділення, і амбулаторії будують та реконструюють в рамках програми «Велике будівництво».

Другий напрямок за пріоритетністю – інфраструктура і транспорт. Через проведення реформи децентралізації, з’явилася проблема транспортного сполучення. Людям у селах стало складніше дістатися до магазину, ринку, школи, лікарні чи пошти.

«Розвиток транспорту тісно пов’язаний з розвитком інфраструктури, зокрема, з ремонтом доріг. Тому, коли ми говоримо про дороги, це не означає, що ми лише створюємо полотно. Завдяки цьому ми розвиваємо і медицину, і освіту, і в цілому завершуємо реформу децентралізації», – каже Олександр Скічко.

Ще одним пріоритетним напрямком є розвиток туризму в області.

«Для багатьох туризм на Черкащині це щось фантастичне. І якщо люди в Черкасах більш-менш вірять в розвиток туризму, то в територіальних громадах – ні. Мене це засмучує. Маючи шалені перспективи, об’єкти, які варті уваги, ми сьогодні зневірено говоримо «та хто до нас приїде». Туризм знову ж таки тісно пов’язаний з розвитком інфраструктури. Тому, якщо немає дороги, то кількість туристів зменшується пропорційно», – говорить очільник області.

Також Олександр Скічко говорив про:

– якість ремонту автошляхів регіону;

– боротьбу з коронавірусом;

– відродження пасажирських перевезень по Дніпру, тощо.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *