Вадим Мазніченко в перший день міжнародних змагань із адаптивних видів спорту Invictus Games Düsseldorf 2023 здобув бронзу у штовханні ядра в категорії ІF6.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/376883628_623157036663126_2379198479047659271_n.jpg)
Цьогоріч Черкащину на міжнародних змаганнях представляє двоє спортсменів – ветеран війни Вадим Мазніченко та поліцейський Максим Дмитраш.
Нагадаємо, цього року Invictus Games відбуваються у Дюссельдорфі. Там виступають ветерани та військовослужбовці з понад 20 країн.
За інформацією Міністерства у справах ветеранів України, у перший день міжнародних змагань Invictus Games Düsseldorf 2023 наші хлопці вибороли шість медалей: одне золото, три срібла та дві бронзи.