Триває боротьба спортсменів за нагороди Всесвітніх ігор-2022, що відбуваються в американському Бірмінгемі. Черкаський кікбоксер Роман Щербатюк виступає у змаганнях з кікбоксингу WAKO у ваговій категорії +91. Він вийшов на бій, в якому розігрувалася бронза змагань, і переміг.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/294031577_2185355438311890_8870599183257230527_n.jpg)
Про це інформують у відділення НОК України у Черкаській області.
Роман виступав проти фіна Пірка Суксі. Бій був фантастичний, динамічний, дуже важкий і завершився через травму ока бійця Фінляндії. Тож Роман Щербатюк посідає третю сходинку Всесвітніх ігор. Тренує спортсмена Юрій Зубов.
Президент Всесвітніх ігор IWGA Хосе Перурена висловив бажання сфотографуватися з бронзовим призером Романом Щербатюком та подякував спортсмену від імені президента WAKO Роя Бейкера.