09.03.2021      190      0
 

Міністр регіонрозвитку оглядає об’єкти #ВеликеБудівництво на Черкащині


Сьогодні на Черкащині із робочим візитом перебуває Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов. Разом із головою Черкаської ОДА Олександром Скічком вони оглядають об’єкти інфраструктури, які планують реалізувати в межах програми Президента “Велике будівництво”. 

Першою відвідали Золотоніську гімназію імені С.Д. Скляренка, там заплановане завершення довгобуду – басейну. За словами Олексія Чернишова, на кожному об’єкті мають бути враховані вимоги інклюзивності. 

– Ми не даватимемо дозволу на відкриття жодного об’єкту, де не враховані інклюзивні вимоги. На сьогодні маємо 540 об’єктів, які будуватимемо в межах програми “Велике будівництво”. Всі вони мають бути інклюзивними, – наголосив Чернишов. 

Далі міністр регіонального розвитку разом з очільником Черкащини відвідали Канів. Тут оглянули ще один об’єкт – будівництво Будинку культури під Шевченківський культурний центр, який вже визначено як знаковий об’єкт на території області. Його будівництво планують закінчити цьогоріч в рамках підготовки до відзначення 30-ї річниці Незалежності України.

– Основна вимога для нас зараз – інклюзія. Проект Будинку культури робився ще за минулими ДБНами і в нас таких прикладів по Україні чимало. Інклюзія означає, що люди з обмеженими можливостями повинні мати так само зручний доступ. Тому ще є час, щоб щось виправити. Цей об’єкт – крутий. Символ міста, регіону та навіть країни, вдало спроектований і якщо хочемо його завершити, то давайте зробимо це належним чином, – наголосив пан міністр.

У Черкасах Міністр огляне Черкаську обласну лікарню, що забезпечує надання високоспеціалізованої медичної допомоги третинного рівня дорослому населенню, включаючи вагітних жінок та новонароджених дітей. Також комунальний заклад «Черкаський навчально-реабілітаційний центр «Країна добра Черкаської обласної ради». Роботи з реконструкції якого в повному обсязі завершено 10.11.2020.

На завершення робочої поїздки Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов огляне Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка після реконструкції.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *