«Сучасна освіта – майбутнє України» – під таким гаслом у приміщенні Будинку Рад відбулася серпнева конференція педагогічних працівників області.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/240613535_4360448244035413_8737363887287105408_n.jpg)
До початку пленарного засідання цікаво та пізнавально було ознайомитись з напрацюваннями у галузі STEM-освіти, робототехніки, 3D-моделювання, які представляли навчальні заклади області.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/240590661_4360449034035334_4889747450078996216_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/240587694_4360448930702011_7977433342624241474_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/240422282_4360448834035354_6226399738356380763_n.jpg)
У різних галузях науково-технічної творчості представлялись експонати освітян області. Громади Черкаського району долучились до презентації технічних засобів навчання, які використовуються для дітей в школах, а саме: інтерактивні дошки,сучасні проектори, телескопи, конструктор LEGO з програмним забезпеченням, робототехніка тощо.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/240669209_4360448414035396_3779433943746428927_n.jpg)
На виставці голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко мала можливість не тільки побачити, а й пройти випробування на пристрою для вимірювання сили.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/240380343_4360448537368717_6856885270329373499_n.jpg)
Далі, у форматі живого та активного спілкування освітяни обговорили проблеми та перспективи освіти області на новий навчальний рік. Голова ОДА Олександр Скічко, звертаючись до присутніх, окреслив декілька основних напрямів у роботі: комп’ютеризація шкіл, якісне харчування та розбудова освітньої інфраструктури області.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/240641328_4360448307368740_6208628070577600065_n-1.jpg)