28.12.2021      168      0
 

#ВеликеБудівництво в медичній сфері: Олександр Скічко підбив підсумки року


Роком оновлення медичної інфраструктури став 2021-ий на Черкащині. Про це на пресконференції сказав голова ОДА Олександр Скічко. 

«Наш пріоритет у сфері медицини – наближення якісних послуг до людей. Це неможливо без сучасного ремонту та обладнання. Тому насамперед у цьому році в межах програми Президента «Велике Будівництво» ми реконструювали вісім відділень екстреної медичної допомоги в наших опорних лікарнях. Тепер це сучасні відділення із сучасним обладнанням», – сказав очільник області.

Також в області у 2021 році капітально ремонтували, реконструювали та будували 28 амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Більшість – уже на фінальній стадії. Наразі триває процес введення їх в експлуатацію. Також реконструювали приймальне відділення в Черкаському обласному кардіологічному центрі.

«Велике Будівництво» ми розпочали і в обласній лікарні. Зокрема, з реконструкції 7- та 9-поверхових корпусів. Їхня термомодернізація допоможе значно зекономити гроші на опалення цих будівель. На черзі – решта корпусів», – сказав голова Черкаської ОДА.

2021 рік став роком найбільшого оновлення автопарку «швидких» за час існування Центру екстреної допомоги та медицини катастроф. Усього закупили 66 автомобілів швидкої медичної допомоги.

Також на Черкащині цьогоріч повноцінно запрацював Обласний центр телемедицини.

«Телемедицина дуже важлива для жителів сільської місцевості. Бо так вони отримують доступ до вузькопрофільних фахівців. І для цього не потрібно їхати в обласний центр. Потрібну консультацію вони можуть отримати дистанційно», – зауважив Олександр Скічко.

Телемедицина – це віддалена консультація пацієнта з лікарем за допомогою сучасних телекомунікаційних технологій. 

Доступ до телемедичної мережі на території області на сьогодні вже отримали 133 лікарі в 34 медичних закладах. Процес приєднання триває.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *