Кожне питання, що стосується прав та інтересів дитини знаходиться на особистому контролі начальника Черкаської РВА!
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1659625963355-1024x768.jpg)
Під керівництвом голови Черкаської райдержадміністрації Валерії Бандурко відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Черкаської райдержадміністрації .
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1659625953986-1024x476.jpg)
Розглянули заяву жителів Ротмістрівської громади, щодо створення на базі їх родини прийомної сім’ї та влаштування до неї дітей, позбавлених батьківського піклування.
Як результат:
Після детального обговорення та діючи в найвищих інтересах дітей, комісією одноголосно ухвалено рішення задовольнити заяву. Також майбутнім прийомним батькам надано відповідні рекомендації.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1659625957195-1024x768.jpg)
“Докладаємо максимум зусиль для влаштування до сімейних форм виховання посиротілих дітей, які з різних причин залишаються без батьківського піклування, в тому числі переміщених дітей з окупованих територій”, – зазначила голова району.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1659625960809-1024x768.jpg)
З початку 2022 року в прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу влаштовано 12 категорійних дітей.