У Чигирині на базі Інклюзивно–ресурсного центру відкрито соціальну фелт-майстерню декоративно-прикладного мистецтва під назвою «Мій теплий світ».
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242886813_4445585308855039_1014035459320949117_n.jpg)
Майстерня являє собою творчий інклюзивний простір, який дасть змогу дітям з особливими освітніми потребами подолати власні страхи, ізольованість від суспільства, інтегруватись в колектив, навчитись взаємодіяти з однолітками шляхом творчого самовираження.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242790997_4445585442188359_2123341070471977054_n.jpg)
Діти зможуть навчитись в’язати спицями та гачком, валяти пряжу, плести макраме, створювати ляльки, картини та вироби з пряжі.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242655177_4445585582188345_7518548989307411024_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242805417_4445585712188332_4537280657744287599_n.jpg)
У червні 2021 року Департамент соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації (Олег Шимчук, Руслан Чикало) уклав з Благодійною організацією „Фонд родини Нечитайло“ (VPLYV Victoria Mykolayuk) Меморандум про співпрацю для створення трьох соціальних майстерень, адаптованих для залучення людей з інвалідністю.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242726030_4445585368855033_7794426594042208457_n-1.jpg)
Такі майстерні згідно з Меморандумом заплановано відкрити ще у Золотоноші та Умані.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242788451_4445585608855009_1266846403798536451_n.jpg)
В урочистому відкритті фелт-майстерні взяв участь та привітав місцевих жителів з приємною подією в житті громади заступник голови Черкаської райдержадміністрації Богдан Солошенко .
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242819390_4445585778854992_1245385390478937338_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242802432_4445585875521649_6683312440950478632_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242775301_4445586025521634_1207425663427941997_n.jpg)
«Аналогів такої майстерні не має на Черкащині!З цим проєктом комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Чигиринської міської ради перемогла у грантовій програмі благодійної організації “Вплив” Соціальні майстерні Черкащини та Миколаївщини”.Протягом першого року існування проєкту в майстерні займатимуться понад 50 дітей з особливими потребами. Дякую всім, хто долучився до доброї справи!», – зазначає Віктор Харченко міський голова Чигиринської громади.