На особистому контролі голови райдержадміністрації Валерії Бандурко перебуває питання щодо стану виховання та утримання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях на території району.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/240803442_532927847815774_368882727089998537_n.jpg)
З радістю повідомляємо, що в Черкаському районі створено дитячий будинок сімейного типу. До сім’ї батьків-вихователів Червонослобідської громади влаштовано шестеро діток, які є братами, сестрами. Всього у цій родині знайшли сімейний затишок та любов батьків-вихователів 10 дітей, позбавлених батьківського піклування.
Надзвичайно радіємо і одночасно переймаємося долею кожної дитини, що потребує особливої уваги з боку держави, адже нарешті вони знайшли сімейне тепло та залишають державний заклад.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/240962144_224710356148531_5141340118695391532_n.jpg)
Для нас головне – діти – наше майбутнє, наші сподівання! Адже майбутнє держави залежить від їхнього сьогодення. Ми це розуміємо та робимо все заради всебічного розвитку підростаючого покоління.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/yzobrazhenye_viber_2021-08-26_16-39-45-129-1-1024x801.jpg)
Наразі у Черкаському районі функціонує 14 прийомних сімей та 4 дитячі будинки сімейного типу, в яких проживають і виховуються 55 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.