22.07.2021      180      0
 

На оздоровчу кампанію дітей у 2021 році вже використали два мільйони гривень


На Черкащині триває літня кампанія з оздоровлення та відпочинку дітей. На її підготовку та проведення вже використано близько 2 млн грн з різних бюджетів.

На Черкащині триває літня кампанія з оздоровлення та відпочинку дітей. На її підготовку та проведення вже використано близько 2 млн грн з різних бюджетів.

Загальне фінансування – близько 15 млн. грн. В основному це кошти на придбання путівок в оздоровчі табори на 21 день.

Послугами оздоровлення та відпочинку станом на 21 липня 2021 року охоплено 4065 дітей, з них 2629 – діти пільгових категорій. Усього заплановано оздоровити 33 280 дітей. З них – 22 306 дітей пільгових категорій.

За інформацією сільських, селищних, міських рад територіальних громад станом на 01.07.2021 послуги оздоровлення та відпочинку влітку 2021 року надають 5 стаціонарних дитячих закладів оздоровлення та відпочинку та 116 таборів з денним перебуванням.

Мережа пришкільних таборів сформована відповідно до запитів та потреб дітей і їх батьків та з урахуванням фінансової спроможності громад. До початку відкриття оздоровчих закладів, членами обласного штабу з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення, відпочинку дітей, учнівської молоді влітку 2021 року здійснюється комплексна перевірка дитячих закладів оздоровлення та відпочинку щодо їх готовності до відкриття.

Оздоровчі послуги в області надають 5 таборів:

Козацький дитячий табір відпочинку „Дахнівська Січ“ (м. Черкаси, приватний)

Дитячий табір „Козацька фортеця“ (Смілянський р-н., с. Плескачівка, приватний);

Товариство з обмеженою відповідальністю „Літній наметовий табір „Витоки“ (Корсунь-Шевченківський р-н., берег річки Рось(с. Яблунівка) приватний)

Літній оздоровчий табір санаторного типу „Мрія“ Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю „Пролісок“ Центру інтегрованих соціальних послуг управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради (м. Умань, вул. Костельна, 12, комунальна форма власності)

Державна установа дитячий заклад оздоровлення та відпочинку „Дніпровець“ (м. Черкаси) Національної поліції України (Черкаський р-н., с. Свидівок, вул. Дахнівська, 16)

Крім того, діти направляються на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства України „Міжнародний дитячий центр „Артек“(м. Київ, Пуща-Водиця,14-та лінія; м. Київ, Житомирське шосе, 17 км.) та державного підприємства України „Український дитячий центр „Молода гвардія“ (Одеська область). За звітний період до цих закладів направлено 303 дитини.

На 21.07.2021 група дітей у кількості 131 особа направлена на оздоровлення до комунального підприємства „Дитячий заклад санаторного типу „Таврія“ Херсонської обласної ради (з 05.07.2021 по 25.07.2021 включно), який розташований в Херсонській обл., Скадовський р-н., м. Скадовськ, вул. Покровська, буд. 7.

Крім того, за результатами переговорних процедур, за кошти обласного бюджету з 20.07. по 09.08.2021 направлено на оздоровлення 151 особу до ТОВ „Еліна плюс“, (Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку „Северянін“, Запорізька обл., Якимівський р-н., смт. Кирилівка, вул. коса Пересип, 108).

За інформацією Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *