Спеціалісти служби у справах дітей Черкаської райдержадміністрації відвідали новоутворену службу у справах дітей виконавчого комітету Бобрицької сільської ради та надали консультативно-методичну допомогу щодо захисту прав та інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/177326462_3977203762359865_2628676048125310330_n.jpg)
Наголошено про необхідність звертати особливу увагу на забезпечення захисту житлових та майнових прав дітей.
Акцентовано, що пріоритетною формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, залишається усиновлення.
Роз’яснено, що працівники служби у справах дітей повинні постійно проводити профілактичну, роз’яснювальну роботу з батьками, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків відносно своїх дітей. Щодо недопущення жорстокого поводження з дітьми, двічі на рік, а при необхідності і більше, повинні перевіряти умови проживання дітей, про що складати відповідні акти.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/176071717_3977203772359864_2219866155846445921_n.jpg)
Постійного контролю потребують питання виплат державної соціальної допомоги, аліментів та пенсій по втраті годувальника.
На завершення зустрічі працівникам служби у справах дітей виконавчого комітету Бобрицької сільської ради було надано буклети та брошури, які містять роз’яснення щодо недопущення насильства в сім’ї, булінгу в навчально-освітній закладах (фізичного, психологічного, економічного, сексуального, кібербулінгу), а також буклети, які містять інформацію щодо швидкої і вчасної допомоги дитині та її родині в громаді.
За інформацією служби у справах дітей Черкаської РДА