Учора, 8 липня, під час засідання позачергової сесії Черкаської районної ради голова Руськополянської громади Олег Гриценко вручив подяку голові Черкаської райдержадміністрації Валерії Бандурко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/1-890x1024.jpg)
У нагороді зазначено: «За значну увагу до соціально-економічного розвитку Руськополянської територіальної громади та з нагоди 25-ї річниці Конституції України».
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/211811437_878380799760899_3351556733216479642_n-731x1024.jpg)
«Рада бути корисною органам місцевого самоврядування у вирішенні проблемних питань. Я завжди за плідну співпрацю. Щиро вдячна!!!» – зазначила Валерія Бандурко на своїй сторінці у Фейсбуці.