Плюс пʼять FPV дронів для 110 окрема механізована бригада імені генерал-хорунжого Марка Безручка. Про це інформує начальниця Черкаської РВА Валерія Бандурко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436210515_2476319726089552_556664651482137025_n-1024x761.jpg)
Як зазначила очільниця РВА, цієї ночі країна-агресор застосувала 82 засоби повітряного нападу. Те, що ми цілі і неушкоджені – завдячуємо виключно нашим військовим. Щоб вони могли це робити надалі підтримка армії – це пріоритетні завдання для кожного з нас.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436356601_2476319772756214_2283920022808446410_n-1024x673.jpg)
– За підсилення наших військ вдячна суддівським колективам Черкаського, Соснівського та Придніпровського районних судів, – наголосила Валерія Бандурко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436361006_2476319742756217_1775710159878548162_n-1024x682.jpg)
FPV-дрони — легкі безпілотники, оснащені бойовими частинами. На війні їх використовують для розвідки, враження техніки противника та коригування артилерії.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436944727_2476319712756220_4913745621391258498_n-1024x592.jpg)
До речі, виготовив дрони наш місцевий спеціаліст Євген Коваль.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436440308_2476319749422883_2410488773087762686_n-1024x682.jpg)
– Кожного дня ми бачимо страшні наслідки війни. Вдячна кожному і кожній, хто стоїть пліч-о-пліч у відстоюванні нашої незалежності. Донатьте, підпримуйте іншими можливими способами наших захисників і захисниць. Головне – не будьте осторонь. Вистоїмо разом! – резюмувала Валерія Бандурко.
Telegram:
t.me/ValeriyaBandurko