На апаратній нараді із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, яка відбулася під керівництвом начальниці Черкаської РВА Валерії Бандурко, визначили основні завдання на поточний тиждень та проаналізували виконану роботу.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/421920879_2430478880673637_1808591944462037820_n-1024x738.jpg)
Підсилили оборонців України та передали 2 квадрокоптери Mavic 3.
– Тримаємо руку на пульсі та плануємо черговий транш допомоги нашим захисникам, – зазначила Валерія Бандурко. Військовослужбовці на передовій потребують ротації та відпочинку, спільно із центрами комплектування та соціальної підтримки, органами місцевого самоврядування продовжуємо працювати в цьому напрямку.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/425685060_2430479214006937_5720194212860615676_n-1024x598.jpg)
Російський терор руйнує міста і села. Оговтується від ворожого обстрілу Сміла. На сьогодні встановлено 2/3 всіх пошкоджених вікон. Дахи відновлені повністю. На постійному зв’язку із власниками 8 домоволодінь, які наразі вже знесені. В ході діалогу всі власники погодилися на грошове відшкодування за втрачене житло. Відповідними рішеннями територіальних громад кошти направляються в Смілянську територіальну громаду для надання матеріальної допомоги власникам зруйнованих домоволодінь, обсягом 16 млн грн. Кожен із власників вже сам вирішить: чи будуватися знову, чи купити готовий будинок.
Не залишаємо поза увагою українців, які через війну тепер наново налагоджують життя у Черкаському районі. Станом на 05.02.2024 загальна кількість зареєстрованих ВПО становить 53 920, з них: у Черкасах – 25 618, Смілі – 6 529 та у Каневі – 3 778 осіб. Спрямовуємо зусилля на те, аби максимально інтегрувати цих людей до громад, допомогти їм із працевлаштуванням та забезпечити всім необхідним.
Завершилася реєстрація шкільних команд у змаганнях “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”. 973 команди-учасниці виявили бажання позмагатися за першість із п’яти дисциплін. Найбільш популярними видами спорту серед школярів Черкаського району є волейбол (280 команд-учасниць) та баскетбол (278). Третім за популярністю є футзал (140). Далі – спортивне орієнтування (139) та черлідинг (136).
Дякую нашим воїнам ЗСУ за можливість розвивати нашу молодь! – наголосила очільниця району. – Тримаємо свій фронт!