Основним до обговорення стало питання перспективи нарощування фонду захисних споруд Черкаського району.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/425664123_715964434010071_4612460210110398499_n-1024x673.jpg)
У зустрічі взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації, представники Головне управління ДСНС України у Черкаській області, Черкаське районне управління ГУ ДСНС України у Черкаській області та профільні за напрямком працівники адміністрації.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/425702101_715964350676746_4071302831542819387_n-1024x683.jpg)
Станом на сьогодні у Черкаському районі знаходиться сховищ – 133, протирадіаційних укриттів – 60, споруд подвійного призначення – 8, найпростіших укриттів – 465. За 4 квартал 2023 року на облік взято 57 захисних споруд.
Черкаська районна військова адміністрація, у межах компетенції, прикладатиме усіх зусиль задля якісного, своєчасного та результативного забезпечення безпеки життєдіяльності населення району.
За результатами зустрічі керівників райдержадміністрації та представників ДСНС визначено подальші спільні пріоритетні завдання у напрямку запобігання та оперативного реагування на надзвичайні ситуації у районі, а також обговорені подальші кроки щодо нарощування фонду захисних споруд у Черкаському районі.
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації