![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/402622283_2374795029575356_8555135398655338983_n-1024x768.jpg)
Начальниця Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко з робочим візитом завітала у одну з громад Черкаського району, де облаштували ще одне укриття.
Це не просто підвальне приміщення, у якому можна перечекати повітряну тривогу. Це надійне, комфортне, а головне – безпечне місце. Укриття обладнане усім необхідним та має сучасну і швидку систему обігріву приміщення.
Раніше на місці цього сховища було складське приміщення. Зараз тут є всі умови для безпечного навчання дітей. Зі зручностей – санвузол, умивальники, необхідний запас продуктів та питної води, а також різноманітні ігри та забавки для малечі.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/401758347_2374795012908691_4040060306699192983_n-1024x576.jpg)
І звичайно, не можна не сказати ще про важливі елементи укриття – патріотичні написи та малюнки на стінах: виконані з великою любов’ю до своєї країни, з глибокою повагою до захисників, які б’ють рашистів на передовій.
-Гадаю, що після нашої перемоги укриття стане чудовим місцем для занять творчістю або спортом, – каже Валерія Бандурко.
Telegram:t.me/ValeriyaBandurko