![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/400185919_2370466556674870_5162536169364121891_n-1024x743.jpg)
Черкаською районною військовою адміністрацією передано на потреби 254 батальйону 118 окрема бригада територіальної оборони, бійці якого вже понад рік захищають Україну безпосередньо на передовій лінії фронту наступне:
- Комунальне підприємство теплових мереж Черкаського району придбало відповідно до запиту військових: газові балони, будівельні степлери, монтажну піну, труби, коліна до опалювальних печей, газові балони, малі газові горілки, електрокабель та електрообігрівачі.
- З хабу Черкаської РВА, який постійно функціонує і поповнюється завдяки волонтерам, від Черкаської районної військової адміністрації передано генератор потужністю 12,5 кВт для забезпечення техніки необхідним живленням електроенергії.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/400429822_2370467856674740_2431761441422892052_n-1024x768.jpg)
-Зараз критично важливо бути єдиними задля нашої перемоги! Тільки реальними справами, без зайвих слів і обіцянок. Допомога нашій армії нині першочергове завдання, – каже Валерія Бандурко.
Telegram:t.me/ValeriyaBandurko