Гірко втрачати Захисників…
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/images-3.jpg)
У Черкасах в останній шлях провели захисників України Андрія Бистрого, Василя Пилипенка, Артема Мурая, Сергія Мокринського.
Бистрий Андрій Володимирович, йому назавжди 46 років, командир інженерно-технічного відділення інженерно-саперного взводу. Та дожити до перемоги відважному воїну не судилося. Його життя забрала тяжка хвороба.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/367122942_621346756805173_4519321329106468618_n.jpg)
Пилипенко Василь Михайлович, йому назавжди 48 років, навідник зенітно-артилерійського відділення роти вогневої підтримки. На жаль, відважний воїн загинув, повертаючись із бойового завдання внаслідок російського обстрілу з протитанкового ракетного комплексу.
Мурай Артем Олегович, йому назавжди 30 років, водій-електрик взводу радіорозвідки. Життя Артема Мурая трагічно обірвалося на Харківщині внаслідок вибухової травми.
Мокринський Сергій Миколайович, йому назавжди 35 років, навідник десантно-штурмового відділення батальйону морської піхоти. Сергій Миколайович героїчно загинув під час захисту України на Донеччині.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/367139531_621346766805172_1369479782720009261_n-2-1024x576.jpg)
У Смілі попрощалися із воїном Максимом Співаком.
Співак Максим Сергійович, 1981 року народження, солдат, стрілець-помічник гранатометника 2 гранатометного відділення взводу вогневої підтримки роти вогневої підтримки в/ч ЗСУ. Загинув захисник 30 червня, внаслідок мінометного обстрілу в зоні ведення активних бойових дій Донецької області.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/366988330_621346816805167_8427332594314309282_n-576x1024.jpg)
У Кам’янці попрощалися із солдатом Владиславом Міліціяном.
Міліціян Владислав Петрович, 1993 року народження, солдат. Найважче втрачати молодих…
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/367427667_621346793471836_6914870283492505862_n-1019x1024.jpg)
У Ліплявській громаді назавжди попрощалися із солдатом Максимом Халимоненком.
Халимоненко Максим Анатолійович, йому назавжди 38 років. Загинув під час виконання бойового завдання внаслідок стрілецького обстрілу противника.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/367394013_621346776805171_3866984966798168944_n-4.jpg)
Війна забирає найкращих, гинуть справжні патріоти України!
Честь і слава усім загиблим воїнам-захисникам!
Щирі співчуття рідним і близьким..
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської РВА