21.03.2023      169      0
 

На Черкащині діє гуманітарний проект ГО “Академія Сімейної медицини України”


Гуманітарний проєкт ГО «Академія Сімейної медицини України» спільно з Бюро ВООЗ в Україні «Забезпечення доступності послуг первинної медичної допомоги в гуманітарних екстрених ситуаціях, як відповідь для подолання тягаря НІЗ через організацію роботи мобільних медичних команд в Україні» здійснює свою роботу у 5 областях України, у тому числі на Черкащині.

Цей проєкт включає організацію виїздів мобільних бригад для надання первинної медичної допомоги населенню у віддалених районах, внутрішньо переміщеним особам, призначення та безкоштовне надання лікарських засобів для лікування найпоширеніших хвороб, таких як гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, цукровий діабет, бронхіальна астма та інші.

Головна мета проєкту – надати доступ до первинної медичної допомоги українцям у віддалених населених пунктах. До того ж, медики не тільки консультують та проводять діагностику, а ще й забезпечують безоплатними медичними препаратами за потреби. Слід зазначити, що обстеження проводяться як серед ВПО, так і серед місцевого населення, яке має хронічні захворювання.

У лютому 2023 року проєкт продовжив свою роботу в Михайлівській громаді. Вже проведено обстеження та надано консультації в селі Райгород. Реалізація проєкту триває і в інших населених пунктах Михайлівської громади.

Також було здійснено виїзд мобільної медичної бригади в с. Ревівка. Під час виїзду проведено обстеження, консультації, призначення та безкоштовно надано лікарські засоби для лікування найпоширеніших хвороб, таких як гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, цукровий діабет, бронхіальна астма та інші.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської РВА


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *